|
Byłbym daleki od fali hejtu na Popovicia. Bardziej zastanawia mnie czemu Wdowczyk widząc jak dzisiaj wychodziły mu wolne nie zdecydował się na kogoś innego jak wykonawcę.
Coś ruszyło. Dawno nie pamiętam żeby w DWÓCH meczach z rzędu było widać takie zaangażowanie. Punkt trzeba szanować i iść dalej. Teraz puchar a potem wizyta w Płocku. Wygląda że wszystko idzie w dobrym kierunku.
Trochę się bałem że Sadlok dzisiaj coś odwali ale zagrał dobry mecz, podobnie jak Rysiek.
Oby tak dalej!
|