Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12628
Stary 23.09.2016, 17:03
hahhaha na pewno WSH zamyka sektory żeby młyn zapewnic XD A na kolejny mecz pewnie po rynku bedą ludzi łapać i kazywać im kupować bilety na młyn XD
Ludzie ogarnijcie du*y bo naprawde to co wypisujecie to aż wstyd dla ABG. Już wole widzieć taki młyn jak teraz. Przynajmniej widać kto jest za Wisłą, a kto chodził Wisłe dopingować dla Lechii czy ślaska... Teraz przynajmniej sami Wiślacy na młynie.
Odpowiedz cytując