|
hahhaha na pewno WSH zamyka sektory żeby młyn zapewnic XD A na kolejny mecz pewnie po rynku bedą ludzi łapać i kazywać im kupować bilety na młyn XD
Ludzie ogarnijcie du*y bo naprawde to co wypisujecie to aż wstyd dla ABG. Już wole widzieć taki młyn jak teraz. Przynajmniej widać kto jest za Wisłą, a kto chodził Wisłe dopingować dla Lechii czy ślaska... Teraz przynajmniej sami Wiślacy na młynie.
|