|
Kiedys hity a teraz mecz 16 druzyny z 14 ;D ,do czego to doszło hah
jest szansa na dobry wynik,Legia jest do ogrania,ale ten mecz to serio jedna wielka niewiadoma.
Jak nasi beda na dupach jezdzic to nawet i porażke przeboleje.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 23.09.2016 o godz. 16:46.
|