Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 23.09.2016, 16:42
Kiedys hity a teraz mecz 16 druzyny z 14 ;D ,do czego to doszło hah

jest szansa na dobry wynik,Legia jest do ogrania,ale ten mecz to serio jedna wielka niewiadoma.

Jak nasi beda na dupach jezdzic to nawet i porażke przeboleje.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 23.09.2016 o godz. 16:46.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując