Davey777 napisał(a):

|
Marzy mi sie zwyciestwo. Już kilka lat nie wygraliśmy na R22. 7egła słaba ostatnio wiec jest szansa. Do boju Wisełko !!!
|
Za to my jesteśmy potęgą ostatnio. Wygraliśmy z Piastem 1-0. Wow, klękajcie narody.
Przed pisaniem o tym jaka Legia jest słaba, radze najpierw rzucić okiem na tabelę i składy obu drużyn.
Obyśmy wymęczyli zwycięstwo ale remis też nie będzie zły.