Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 23.09.2016, 16:10
Davey777 napisał(a):Wyświetl post
Marzy mi sie zwyciestwo. Już kilka lat nie wygraliśmy na R22. 7egła słaba ostatnio wiec jest szansa. Do boju Wisełko !!!
Za to my jesteśmy potęgą ostatnio. Wygraliśmy z Piastem 1-0. Wow, klękajcie narody.
Przed pisaniem o tym jaka Legia jest słaba, radze najpierw rzucić okiem na tabelę i składy obu drużyn.

Obyśmy wymęczyli zwycięstwo ale remis też nie będzie zły.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując