krzaq12 napisał(a):

Zależy jak to jest reakcja, jeśli polubienie twitta, to dla mnie żadna reakcja.
Jeśli coś takiego jak napisało oficjalne konto Betclic na tt to owszem.
Oni napisali że przez przepisy są zablokowani do początku przyszłego roku (styczeń/luty) jednak deklarują chęć współpracy, twierdząc że Wisła Kraków będzie pierwszym klubem z którym nawiążą kontakt.
W podobnym tonie wypowiedział się również inny bukmacher-firma Otobet
|
To na czym powinni się skupić kibice, to robienie dobrych liczb na stadionie, na filmikach, na facebooku bo to jest atrakcyjne dla sponsorów w szczególności tych od bukmacherki. Niestety klub nadal kroczy fatalną drogą jeśli chodzi o pewne kwestie związane z promocją. W dzisiejszych czasach liczy się szybkość oraz częstotliwość publikowanych informacji, mam tu na myśli też zdjęcia filmiki gdyż to generuje większe liczby. Dużo rzeczy jest nawet stremowane na żywo. Bardzo duże znaczenie nabrał marketing mobilny. Klub decydując się na działania outscoringowe w pewnych kwestiach musi się dostosowywać do dyspozycyjności pewnych firm. Dlatego jest dużo do zrobienia aby uczynić Wisłę jeszcze bardziej atrakcyjną dla potencjalnego sponsora.
Piłkarze powinni poprawić miejsce w tabeli, a co wydarzy się w najbliższych miesiącach jeśli chodzi o prawo hazardowe jest sprawą otwartą. Proponuję przystopować z tą akcja szukania sponsora

. Dla tych chcących się wykazać udostępniajcie/montujcie filmiki, grafiki róbcie dobre liczby aby pokazać przyszłemu sponsorowi, że Wisła to atrakcyjna marka, a wtedy Wisła nie będzie musiała szukać sponsora tylko sobie go wybierze
