Wyświetl pojedynczy post
kpn
Senior Member
 
Od: 03.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 23.09.2016, 14:23
Wydaje mi sie, ze zobaczymy sporo bramek. Dzisiaj powinnismy zobaczyc ofensywny futbol. Jako kibic Wisełki mam nadzieję, zreszta jak my wszyscy, ze choć o te jedną bramke bedziemy lepisi. 3-2 dla Nas
Odpowiedz cytując