Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Tobi1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: z Widoku

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12625
Stary 23.09.2016, 14:05
A może poprostu klub nie chce płacić dodatkowych kosztów za "ochronę" na sektorach na których może być mało ludzi.,....

Ludzie sprzedaż trwała 3 tygodnie i każdy mógł sobie wybrać miejsce na trybunie gdzie chciał.

Zbliża się mecz i wszyscy dzień przed dopiero o tym sobie przypominają,a wtedy jest lament i płacz!
Odpowiedz cytując