|
A może poprostu klub nie chce płacić dodatkowych kosztów za "ochronę" na sektorach na których może być mało ludzi.,....
Ludzie sprzedaż trwała 3 tygodnie i każdy mógł sobie wybrać miejsce na trybunie gdzie chciał.
Zbliża się mecz i wszyscy dzień przed dopiero o tym sobie przypominają,a wtedy jest lament i płacz!
|