kicur napisał(a):

|
Jeden z kibiców napisał na profilu Wisły Kraków (FB), że bilety na inne sektory są dostępne, ale tylko w kasach.
|
Zaprawdę powiadam Wam prawda to jest. Nie pytajcie dlaczego nie ma w sprzedaży internetowej, tak już jest i niestety nic na to nie poradzimy. Kto może niech idzie do kas, póki kolejki nie sięgają ulicy Reymonta.