Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12620
Stary 23.09.2016, 11:40
kicur napisał(a):Wyświetl post
Jeden z kibiców napisał na profilu Wisły Kraków (FB), że bilety na inne sektory są dostępne, ale tylko w kasach.
Zaprawdę powiadam Wam prawda to jest. Nie pytajcie dlaczego nie ma w sprzedaży internetowej, tak już jest i niestety nic na to nie poradzimy. Kto może niech idzie do kas, póki kolejki nie sięgają ulicy Reymonta.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując