|
Legia w kolejkach poprzedzających LM już przegrywała z takimi potęgami jak Termalica, Łęczna czy Arka u siebie, więc nie widzę powodów czemu My nie mamy pokusić się o zwycięstwo.Nie przemawiają do mnie jakieś słabe wyniki Legii, że muszą bo tracą dystans, panicze z Legii mają we łbach spotkanie w Lizbonie, i chyba nikt z nich nie chciałby wypaść ze składu.Jak nie będziemy odstawiać nogi to 3pkt są bliżej niż wszystkim się wydaje.
|