Wyświetl pojedynczy post
TommyTSW
Senior Member
 
 
Od: 10.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 23.09.2016, 09:06
Legia w kolejkach poprzedzających LM już przegrywała z takimi potęgami jak Termalica, Łęczna czy Arka u siebie, więc nie widzę powodów czemu My nie mamy pokusić się o zwycięstwo.Nie przemawiają do mnie jakieś słabe wyniki Legii, że muszą bo tracą dystans, panicze z Legii mają we łbach spotkanie w Lizbonie, i chyba nikt z nich nie chciałby wypaść ze składu.Jak nie będziemy odstawiać nogi to 3pkt są bliżej niż wszystkim się wydaje.
Odpowiedz cytując