1q2 napisał(a):

Musimy to w końcu wygrać derby.
Z Legią słabo to widzę, chyba że się zagotują i jakaś czerwień pójdzie szybko.
Oszczędzać się na Sporting?. Nie ma mowy.Dortmund dobitnie im pokazał co zdziałają w LM więc to ich najważniejszy mecz w tym sezonie po rewanżu(haha) z Dundalkiem.
No ale to piłka więc nawet niech fiutem ktoś strzeli z metrowego spalonego.
|
Grany z Legia, nie derby

kolega widze przygotowany od rana ostro zakrapiajac
