Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 23.09.2016, 08:45
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Musimy to w końcu wygrać derby.
Z Legią słabo to widzę, chyba że się zagotują i jakaś czerwień pójdzie szybko.
Oszczędzać się na Sporting?. Nie ma mowy.Dortmund dobitnie im pokazał co zdziałają w LM więc to ich najważniejszy mecz w tym sezonie po rewanżu(haha) z Dundalkiem.
No ale to piłka więc nawet niech fiutem ktoś strzeli z metrowego spalonego.
Grany z Legia, nie derby kolega widze przygotowany od rana ostro zakrapiajac
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując