Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 23.09.2016, 07:44
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
To jest mecz, ktory po prostu musimy wygrac. Nie zremisowac, albo minimalnie przegrac po swietnym w naszym wykonaniu spotkaniu tylko wygrac.
Niewazne jak, czy po spalonym czy karnym z ....y gila.

Niech im w glowach siedzi, ze ten mecz to byc albo nie byc. Legia jest w lekkim dolku ale wciaz ma o wiele lepszych pilkarzy, jednak nasi jak sie zeplna i zagraja na 150% mozliwosci sa w stanie wygrac.

Legie trzeba pokonac, zeby zbudowac jakiekolwiek podwaliny pod reszte sezonu.

1:0 Brozek.
Musimy to w końcu wygrać derby.
Z Legią słabo to widzę, chyba że się zagotują i jakaś czerwień pójdzie szybko.
Oszczędzać się na Sporting?. Nie ma mowy.Dortmund dobitnie im pokazał co zdziałają w LM więc to ich najważniejszy mecz w tym sezonie po rewanżu(haha) z Dundalkiem.
No ale to piłka więc nawet niech fiutem ktoś strzeli z metrowego spalonego.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując