DysoN napisał(a):

|
A teraz to mamy efekty działania "kumatych" i młyn wygląda najgorzej od lat.
|
I dlatego jeśli C ma jakoś wyglądać to niech C1 i C5 będzie zamknięte(do momentu wyprzedania pozostałych C), ale cały narożnik D oraz E22,E26, E16 i E11 powinni otworzyć, w końcu to w TV mocno widać