Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12611
Stary 22.09.2016, 22:06
DysoN napisał(a):Wyświetl post
A teraz to mamy efekty działania "kumatych" i młyn wygląda najgorzej od lat.
I dlatego jeśli C ma jakoś wyglądać to niech C1 i C5 będzie zamknięte(do momentu wyprzedania pozostałych C), ale cały narożnik D oraz E22,E26, E16 i E11 powinni otworzyć, w końcu to w TV mocno widać
Odpowiedz cytując