Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
petred
Socios Wisła Kraków
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12603
Stary 22.09.2016, 19:30
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Jak tak dalej pójdzie to jedynymi 'nie wyprzedanymi" udostępnionymi sektorami będzie sektor C2 i C4.

Czemu nie otwierają kolejnych, wie ktoś?
Może specjalnie żeby ludzi kupowali na c, chociaż z drugiej strony to mniejszy zarobek dla klubu.
Odpowiedz cytując