Karherop napisał(a):

Jak tak dalej pójdzie to jedynymi 'nie wyprzedanymi" udostępnionymi sektorami będzie sektor C2 i C4.
Czemu nie otwierają kolejnych, wie ktoś?
|
Może specjalnie żeby ludzi kupowali na c, chociaż z drugiej strony to mniejszy zarobek dla klubu.
