Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 22.09.2016, 17:18
To jest mecz, ktory po prostu musimy wygrac. Nie zremisowac, albo minimalnie przegrac po swietnym w naszym wykonaniu spotkaniu tylko wygrac.
Niewazne jak, czy po spalonym czy karnym z ....y gila.

Niech im w glowach siedzi, ze ten mecz to byc albo nie byc. Legia jest w lekkim dolku ale wciaz ma o wiele lepszych pilkarzy, jednak nasi jak sie zeplna i zagraja na 150% mozliwosci sa w stanie wygrac.

Legie trzeba pokonac, zeby zbudowac jakiekolwiek podwaliny pod reszte sezonu.

1:0 Brozek.
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując