|
To jest mecz, ktory po prostu musimy wygrac. Nie zremisowac, albo minimalnie przegrac po swietnym w naszym wykonaniu spotkaniu tylko wygrac.
Niewazne jak, czy po spalonym czy karnym z ....y gila.
Niech im w glowach siedzi, ze ten mecz to byc albo nie byc. Legia jest w lekkim dolku ale wciaz ma o wiele lepszych pilkarzy, jednak nasi jak sie zeplna i zagraja na 150% mozliwosci sa w stanie wygrac.
Legie trzeba pokonac, zeby zbudowac jakiekolwiek podwaliny pod reszte sezonu.
1:0 Brozek.
|