Coglin napisał(a):

Sektory E21, E11, E26 i E16 są nadal zablokowane.
Dziwne to jest, bo widać, że spokojnie większość biletów na te sektory by się sprzedała.
A może w tym problem? E wyprzedane a C puste.
Ktoś może potwierdzić, że górne rzędy na E22, 23, 24 i 25 były odblokowane?
|
2000 wolnych bietów z czego 1500 to sektor C i G ...
400 na A ..
na E .. 17..
na co czekają z otwarciem kolejnych sektorów na E to nie wiem..