Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 22.09.2016, 16:30
Coglin napisał(a):Wyświetl post
Sektory E21, E11, E26 i E16 są nadal zablokowane.
Dziwne to jest, bo widać, że spokojnie większość biletów na te sektory by się sprzedała.
A może w tym problem? E wyprzedane a C puste.
Ktoś może potwierdzić, że górne rzędy na E22, 23, 24 i 25 były odblokowane?

2000 wolnych bietów z czego 1500 to sektor C i G ...
400 na A ..
na E .. 17..

na co czekają z otwarciem kolejnych sektorów na E to nie wiem..
Odpowiedz cytując