Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 22.09.2016, 15:46
Sektory E21, E11, E26 i E16 są nadal zablokowane.
Dziwne to jest, bo widać, że spokojnie większość biletów na te sektory by się sprzedała.
A może w tym problem? E wyprzedane a C puste.
Ktoś może potwierdzić, że górne rzędy na E22, 23, 24 i 25 były odblokowane?
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując