Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
MatiRbk
Member
Od: 10.2013
Offline
#
12589
22.09.2016, 12:21
Na chwile obecna ciut ponad 14tys mysle ze klub powinien juz otworzyc sektor E21 oraz F24 wtedy jedyne zamkniete sektory to bufory na G1,G2,H11,H21 oraz dol sektora rodzinnego F11,F12 Boczne E czyli E16,E26 oraz cale B
MatiRbk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MatiRbk
Znajdź inne posty napisane przez MatiRbk