Wyświetl pojedynczy post
17wojownik
Member
 
 
Od: 10.2015
Skąd: Prądnik Biały

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#801
Stary 22.09.2016, 12:00
Nigdy nie hejtowałem naszych piłkarzy za np. wygląd, posturę, rasę, wyznanie i żaden inny powód nie związany z ich grą. Dlatego ten filmik #hejtnaaut jest dla mnie śmieszno-żałosny. Jak ktoś podaje 2-3 poprawne proste podania na 10 możliwych (Uryga), albo gra jak c*pa (Boguski, to zdanie wielu z nas), albo np. przegrywa większość pojedynków w obronie i tylko dzięki innym okolicznościom nie padają z tego gole (Mójta), to narzekanie na nich to nie jest hejt. To są wymagania wobec ZAWODOWYCH piłkarzy.
Nawet gdy upadniesz, ja będę z Tobą.
Odpowiedz cytując