Wyświetl pojedynczy post
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 22.09.2016, 11:02
inspektor erektor napisał(a):Wyświetl post
Frekwencja strasznie słaba - na dzień przed meczem nie ma nawet 15k sprzedanych biletów... widzę że rozbicie kibicowskie i problemy organizacyjne uderzają w kibiców.

Co do samego meczu - liczę na to, że Vuković okaże się takim legijnym Broniszewskim i uda nam się wyrwać elce co najmniej jeden punkt. Spełnieniem marzeń byłby występ w legijnej bramce byłego zawodnika Wisełki, który nie tak dawno chciał być wiślackim Kotorowskim
Nie ma 15 tys jest 13,5 tys sprzedanych, nie wiem czy to aż tak wielka różnica, myslę, że spokojnie w piątek dobijemy 20 tys widzów, ale to i tak mało. Cierzniak w bramce i powtórka z Dolhy - raczej mało prawdopodobne aby było możliwe
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując