inspektor erektor napisał(a):

Frekwencja strasznie słaba - na dzień przed meczem nie ma nawet 15k sprzedanych biletów... widzę że rozbicie kibicowskie i problemy organizacyjne uderzają w kibiców.
Co do samego meczu - liczę na to, że Vuković okaże się takim legijnym Broniszewskim i uda nam się wyrwać elce co najmniej jeden punkt. Spełnieniem marzeń byłby występ w legijnej bramce byłego zawodnika Wisełki, który nie tak dawno chciał być wiślackim Kotorowskim
|
Nie ma 15 tys jest 13,5 tys sprzedanych, nie wiem czy to aż tak wielka różnica, myslę, że spokojnie w piątek dobijemy 20 tys widzów, ale to i tak mało. Cierzniak w bramce i powtórka z Dolhy - raczej mało prawdopodobne aby było możliwe