Galonek napisał(a):

|
Panowie, orientuje sie ktos jak jest z kupnem biletu dla dziecka w kasie klubu jesli nie jest sie rodzicem? Rzeczywiscie wystarczy pesel i imie i nazwisko, czy sprawdzaja, czy kupujacy jest rodzicem?
|
Nie musisz być rodzicem dziecka żeby mu bilety kupić, sprawdzone, nie martw się.