Wyświetl pojedynczy post
inspektor erektor
Senior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 22.09.2016, 08:57
Frekwencja strasznie słaba - na dzień przed meczem nie ma nawet 15k sprzedanych biletów... widzę że rozbicie kibicowskie i problemy organizacyjne uderzają w kibiców.

Co do samego meczu - liczę na to, że Vuković okaże się takim legijnym Broniszewskim i uda nam się wyrwać elce co najmniej jeden punkt. Spełnieniem marzeń byłby występ w legijnej bramce byłego zawodnika Wisełki, który nie tak dawno chciał być wiślackim Kotorowskim
Odpowiedz cytując