Krav napisał(a):

|
Prawda jest taka, że 99 % deweloperów rypie na tym czy na tamtym i wychodzi to dopiero po czasie.
|
Ja brałem od Dasta Invest. W sumie przez 2 lata ani słowa bym nie powiedział, zrobili mi przeróbki na etapie budowy za free, przy odbiorze owszem wyszło z 10-15 poprawek ale wszystko zrobili w terminie.
A po 2 latach:
- Wyszły kable na ścianach bo oszczędzili na izolacji pewnie z 1000 zł na całym budynku
- Zardzewiał wymiennik ciepłej wody
- Popekała cała posadzka w garażu
- Okazało się że WSZYSTKIE rury do ciepłej wody w pionach sa ze złego materiału i do wymiany wszystko
Na szczęście wszystko udało się wyegzekwować - mimo że ostatni punkt już był po gwarancji budynku ale widocznie bali się zbyt dużej zadymy.