Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 22.09.2016, 08:55
Krav napisał(a):Wyświetl post
Prawda jest taka, że 99 % deweloperów rypie na tym czy na tamtym i wychodzi to dopiero po czasie.



Ja brałem od Dasta Invest. W sumie przez 2 lata ani słowa bym nie powiedział, zrobili mi przeróbki na etapie budowy za free, przy odbiorze owszem wyszło z 10-15 poprawek ale wszystko zrobili w terminie.

A po 2 latach:

- Wyszły kable na ścianach bo oszczędzili na izolacji pewnie z 1000 zł na całym budynku
- Zardzewiał wymiennik ciepłej wody
- Popekała cała posadzka w garażu
- Okazało się że WSZYSTKIE rury do ciepłej wody w pionach sa ze złego materiału i do wymiany wszystko


Na szczęście wszystko udało się wyegzekwować - mimo że ostatni punkt już był po gwarancji budynku ale widocznie bali się zbyt dużej zadymy.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując