Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12570
Stary 21.09.2016, 18:47
Jak podaje oficjalne konto Wisły na tt, na godzinę 19 sprzedano 12547 biletów.
Od 19 zeszło ponad 100 więc obecnie mamy około 12,7k + przyjezdni(orientuje się ktoś ilu ma ich być?)

Powinno nas być na meczu około 20k.
Odpowiedz cytując