Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Kac
Senior Member
 
 
Od: 06.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12567
Stary 21.09.2016, 16:23
Jak nie bedzie nawet 20 tys. to juz dramat...

Klub takimi meczami sobie reperowal budżet, a teraz lipa gdy najbardziej tego potrzebuje...
Ostatnio edytowane przez Kac : 21.09.2016 o godz. 16:25.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując