brylant17 napisał(a):

noto teraz porównałeś Ibrę do ogórków z ekstraklasy
|
no dobra

Frankowski Tomasz, Cleber, Surma, Murawski,kogoś tam bym jednak wynalazł wiekowego
No pewnie że Bonin jest chujowy .Lepszy jest Alan tudzież nasza młodzież typu Mordec który gra w A klasie.
Jak będą mieli 32 lata jak GB, tez tak jak on rozegraja sezon życia.
Lepiej kupic 315 Bałaszowów, Crivellaro i Cywek.