Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19212
Stary 21.09.2016, 14:54
brylant17 napisał(a):Wyświetl post
noto teraz porównałeś Ibrę do ogórków z ekstraklasy
no dobra
Frankowski Tomasz, Cleber, Surma, Murawski,kogoś tam bym jednak wynalazł wiekowego

No pewnie że Bonin jest chujowy .Lepszy jest Alan tudzież nasza młodzież typu Mordec który gra w A klasie.
Jak będą mieli 32 lata jak GB, tez tak jak on rozegraja sezon życia.

Lepiej kupic 315 Bałaszowów, Crivellaro i Cywek.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując