Wyświetl pojedynczy post
Patryk_185
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19203
Stary 21.09.2016, 12:54
bódyń napisał(a):Wyświetl post
Tylko jeśli faktycznie Stlic rozwiazał kontrakt teraz to z nowym klubem bedzię sie mógł związać w zimowym okienku transferowym

http://www.ekstraklasa.org/okno-tran...--kilka-faktow
To się tyczy chyba tylko zawodników z polskich lig. Chociaż nie jestem pewien.


Odpowiedz cytując