Wyświetl pojedynczy post
Jaro1991
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Krakow/Pradnik Czerwony

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#56
Stary 21.09.2016, 12:38
!!IRIVER!! napisał(a):Wyświetl post
Ogólnie osiedla nowohuckie - szerokorozumiana NH (aż do Piastów) - jest przede wszystkim dobrze skomunikowana, sporo linii tramwajowych jak i autobusowych, zatem szczerze mówiąc zdecydowanie wolałbym tu mieszkać niż gdzieś indziej w Krakowie; gdy do tego dodać, że ceny mieszkań są tu niższe niż np. na Bronowicach, Ruczaju czy Prądniku... to myślę, że warto
Tak jak pisze Barti - kibicowsko wygląda to w ten sposób na Kolorowym, podobnie jak na innych osiedlach tzw. "starej Huty".

Pytałeś o ceny mieszkań na Bieńczyckiej? Są one dość podobne układowo do bloków na Piasta Kołodzieja z inwestycji Dom-bud, tyle że Dom-Bud informuje o dokładnych kwotach na swojej stronie
Gdzieś wyczytałem, że ceny oscylują wokół 6300-6400/m2 plus 24000 za miejsce postojowe. W porównaniu do osiedla Dom-Budu na Piasta Kołodzieja czy Piasta Park na Ognistych Wici to jest przebitka ponad 1000zł na metrze kwadratowym. Dla mnie dużym plusem mieszkań na Piastów jest fakt, że kiedyś w okolicach powstanie przystanek SKA (pociągiem do centrum dojazd w niecałe 10 minut). Ale właśnie - kiedyś.
Odpowiedz cytując