lukas14 napisał(a):

|
Stilic mysle ze w zasiegu , patrzac na kolejke jaka jest po niego , i ost sezon , to realna szansa ,
|
Tylko jeśli faktycznie Stlic rozwiazał kontrakt teraz to z nowym klubem bedzię sie mógł związać w zimowym okienku transferowym
http://www.ekstraklasa.org/okno-tran...--kilka-faktow