Wyświetl pojedynczy post
bódyń
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19202
Stary 21.09.2016, 11:46
lukas14 napisał(a):Wyświetl post
Stilic mysle ze w zasiegu , patrzac na kolejke jaka jest po niego , i ost sezon , to realna szansa ,
Tylko jeśli faktycznie Stlic rozwiazał kontrakt teraz to z nowym klubem bedzię sie mógł związać w zimowym okienku transferowym

http://www.ekstraklasa.org/okno-tran...--kilka-faktow
Odpowiedz cytując