Jaro1991 napisał(a):

A tak z ciekawości - czy ktoś z Was może kupił mieszkanie w jednej z tych inwestycji:
Piasta Park - Wawel Service, na Ognistych Wici
osiedle Murapolu na Bieńczyckiej
Mieszkania rozkładowo wyglądają całkiem całkiem. Jestem też ciekawy opinii o Osiedlu Kolorowym - dość fajna używka do zakupienia tam jest. Jak tam się żyje, etc. (sprawy kibicowskie również ważne)
|
Kolorowe jest dobrym punktem komunikacyjnym. Kibicowsko Hutnik/Wisła raczej w takiej kolejności. Ale na to nie patrz. No chyba że chcesz zamieszkać na Dąbiu czy innym Oświecenia to zdecydowanie odradzam
