Wyświetl pojedynczy post
Barti
Socios Wisła Kraków
 
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 21.09.2016, 11:24
Jaro1991 napisał(a):Wyświetl post
A tak z ciekawości - czy ktoś z Was może kupił mieszkanie w jednej z tych inwestycji:

Piasta Park - Wawel Service, na Ognistych Wici
osiedle Murapolu na Bieńczyckiej

Mieszkania rozkładowo wyglądają całkiem całkiem. Jestem też ciekawy opinii o Osiedlu Kolorowym - dość fajna używka do zakupienia tam jest. Jak tam się żyje, etc. (sprawy kibicowskie również ważne)
Kolorowe jest dobrym punktem komunikacyjnym. Kibicowsko Hutnik/Wisła raczej w takiej kolejności. Ale na to nie patrz. No chyba że chcesz zamieszkać na Dąbiu czy innym Oświecenia to zdecydowanie odradzam
Odpowiedz cytując