Jaroo1 napisał(a):

|
A co jeśli by kupić bilet, mieć go nabitego na kartę, karty nie posiadać bo własnie nie doszła lub się ją zgubiło i sobie pójść do strefy w dniu meczu i powiedzieć, że karta zgubiona a bilet na niej był? Może wyrobią nową i przeniosą na nią bilet?
|
Bilet jest nabity na KK, nawet jak ją zgubisz, wyrobisz nową to na niej i tak będzie bilet

nie trzeba iść i "przebijać" biletu na KK

system bierze to z systemu podczas wchodzenia przez kołowrotki, że dany użytkownik (o danym nr pesel) ma bilet.