Stilic mysle ze w zasiegu , patrzac na kolejke jaka jest po niego , i ost sezon , to realna szansa ,
Brzeczek to chyba poziom Kamila Kuczaka , którego nie widac u nas było wcale
Mozna tez juz rozgladac sie za transferami na nastepny sezon np;
Michał Nalepa
http://www.transfermarkt.pl/michal-n...spieler/175947
Cezary Wilk
http://www.transfermarkt.pl/cezary-w.../spieler/35448