Wyświetl pojedynczy post
lukas14
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19201
Stary 21.09.2016, 10:09
Stilic mysle ze w zasiegu , patrzac na kolejke jaka jest po niego , i ost sezon , to realna szansa ,

Brzeczek to chyba poziom Kamila Kuczaka , którego nie widac u nas było wcale

Mozna tez juz rozgladac sie za transferami na nastepny sezon np;

Michał Nalepa http://www.transfermarkt.pl/michal-n...spieler/175947
Cezary Wilk http://www.transfermarkt.pl/cezary-w.../spieler/35448
Odpowiedz cytując