|
Będzie ciężko.
Albaniec został wykopany i kopacze Legii pewnie będą chcieli udowodnić, że jednak grają trochę lepiej niż do tej pory.
Najbardziej obawiam się starcia w pomocy, bo jak porównamy na papierze naszych i ich pomocników, to w Wiśle jest dość marnie.
Na szczęście papier nie gra i jeśli nasi piłkarze wykrzeszą z siebie z coś więcej niż ostatnio z Piastem, to może chociaż jakiś remis będzie.
|