Wyświetl pojedynczy post
Coglin
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: mam wiedzieć ;D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 21.09.2016, 06:01
Będzie ciężko.
Albaniec został wykopany i kopacze Legii pewnie będą chcieli udowodnić, że jednak grają trochę lepiej niż do tej pory.
Najbardziej obawiam się starcia w pomocy, bo jak porównamy na papierze naszych i ich pomocników, to w Wiśle jest dość marnie.
Na szczęście papier nie gra i jeśli nasi piłkarze wykrzeszą z siebie z coś więcej niż ostatnio z Piastem, to może chociaż jakiś remis będzie.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując