Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19198
Stary 20.09.2016, 21:01
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Kadzior jest bardzo ciekawą opcją. W klasyfikacji kanadyjskiej łącznie, po 9 kolejkach ma 9 punktów. Jak chcemy odbudować swoją siłę, to tylko takimi zawodnikami. Natomiast pytanie, czy ktoś nam go sprzed nosa wcześniej nie sprzątnie.

Z kolei Stilic chyba już dawno rozwiązał kontrakt z Apoelem, ale mogę się mylić.

Btw. ja bym się zastanowił nad zakontraktowaniem jako OfPoma - Roberta Brzęczka, syna Jerzego Brzęczka. Podejrzewam, że rozwinąłby się na b. dobrego zawodnika. Ma 20 lat - odpowiedni wiek na wejście do poważnej piłki, przynajmniej tej "ekstraklasowej".
Serio, to zły pomysł. Z tym Brzęczkiem juniorem rzecz jasna.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując