Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
sigielki
Junior Member
 
Od: 09.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12564
Stary 20.09.2016, 18:53
regan napisał(a):Wyświetl post
Nie kupuj na C dobrze ci radze. Szczegolnie jak idziesz z maluchem. Polecam sektor F. Tam nest kacik dla dzieci. Maluja buzie dziecko moze sie pobawic itd.
nie, nie, na C bez malucha
dzięki za radę
Odpowiedz cytując