Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
sigielki
Junior Member
Od: 09.2016
Offline
#
12564
20.09.2016, 18:53
regan
napisał(a):
Nie kupuj na C dobrze ci radze. Szczegolnie jak idziesz z maluchem. Polecam sektor F. Tam nest kacik dla dzieci. Maluja buzie dziecko moze sie pobawic itd.
nie, nie, na C bez malucha
dzięki za radę
sigielki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do sigielki
Znajdź inne posty napisane przez sigielki