Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
sigielki
Junior Member
 
Od: 09.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12559
Stary 20.09.2016, 13:49
Rience napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście że możesz kupić bilet na sektor C, jedynym wymogiem sektora c jest

a) Wspieranie Wisły nieustannym dopingiem, a co za tym idzie potrzeba stania przez cały mecz.

b) Jak jest oprawa, a na Legii ma być to ewentualnie będzie potrzeba podnieść kartonik, czy coś w tym stylu.
dzięki wielkie,
dawno temu jak Wisła wygrała z legla 4-1, tez stałem w tym miejscu
będzie dobrze
Odpowiedz cytując