Rience napisał(a):

Oczywiście że możesz kupić bilet na sektor C, jedynym wymogiem sektora c jest
a) Wspieranie Wisły nieustannym dopingiem, a co za tym idzie potrzeba stania przez cały mecz.
b) Jak jest oprawa, a na Legii ma być to ewentualnie będzie potrzeba podnieść kartonik, czy coś w tym stylu.
|
dzięki wielkie,
dawno temu jak Wisła wygrała z legla 4-1, tez stałem w tym miejscu

będzie dobrze