sigielki napisał(a):

Panowie,
mam takie pytanie, jak to jest ze na trybune C jest tyle miejsc?
Chciałbym kupić bilet i zastanawiam się czy człowiek z zewnątrz (tzn. nie z Krakowa i nie chodzący często na stadion, tylko jak zona pozwoli), może kupic tam bilet, czy miejsca sa zarezerwone np. na oprawę?
jak to wygląda?
Tak czy siak będę ale pytam informacyjnie.
A drugie pytanie o sektor rodzinny. Czy mój trzylatek, gdyby nie chciał już oglądac meczu, może np. wejść do środka i powiedzmy pójść do "kacika zabaw", jest takie miejsce?
pzdr
|
Oczywiście że możesz kupić bilet na sektor C, jedynym wymogiem sektora c jest
a) Wspieranie Wisły nieustannym dopingiem, a co za tym idzie potrzeba stania przez cały mecz.
b) Jak jest oprawa, a na Legii ma być to ewentualnie będzie potrzeba podnieść kartonik, czy coś w tym stylu.