|
Panowie,
mam takie pytanie, jak to jest ze na trybune C jest tyle miejsc?
Chciałbym kupić bilet i zastanawiam się czy człowiek z zewnątrz (tzn. nie z Krakowa i nie chodzący często na stadion, tylko jak zona pozwoli), może kupic tam bilet, czy miejsca sa zarezerwone np. na oprawę?
jak to wygląda?
Tak czy siak będę ale pytam informacyjnie.
A drugie pytanie o sektor rodzinny. Czy mój trzylatek, gdyby nie chciał już oglądac meczu, może np. wejść do środka i powiedzmy pójść do "kacika zabaw", jest takie miejsce?
pzdr
|