Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
mihaq
Member
Od: 11.2011
Offline
#
12553
19.09.2016, 16:56
Jak mają się sprzedać te bilety, skoro na stronie od co najmniej dwóch tygodni nie ładuje się grafika z cennikiem, czyli jakby najbardziej istotna informacja przed podjęciem decyzji zakupowej:
https://bilety.wisla.krakow.pl/aktua...rnetow,10.html
?
mihaq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mihaq
Znajdź inne posty napisane przez mihaq