LanceTS napisał(a):

No to cokolwiek zróbmy, zawsze jak dzieki 100 postom kupi 1 osoba więcej to znaczy że się opłacało.
Ja kupiłem 2 bilety na Piasta i 2 na Legie.
Na ten moment na C:
Na Legie zostało 3147.
Na Piast zostało 3146.
Zobaczymy czy dziennie schodzi chociaż 50 biletów.
|
NA Legie zostało na C 2745. W ciągu 14 dni zeszło 400 biletów. to pokazuje, że chyba nie ma sensu rozpoczynać sprzedaży biletów więcej jak tydzień przed meczem.