Prezydentowa napisał(a):

Na zwolnienie Albańca dostali 0-6 w dupę?
Faktycznie go tam chyba nie lubią, ale bez przesady.
|
Wczoraj jak zaczeli podkrecac tempo to Lubin trochę nie wiedział co się dzieje... w obronie grają fatalnie i tu należy upatrywać szans na zwycięstwo. Czas w końcu zagrać skutecznie...!