Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1103
Stary 19.09.2016, 11:42
Prezydentowa napisał(a):Wyświetl post
Na zwolnienie Albańca dostali 0-6 w dupę?
Faktycznie go tam chyba nie lubią, ale bez przesady.
Wczoraj jak zaczeli podkrecac tempo to Lubin trochę nie wiedział co się dzieje... w obronie grają fatalnie i tu należy upatrywać szans na zwycięstwo. Czas w końcu zagrać skutecznie...!
Odpowiedz cytując