Również nie jestem zwolennikiem Dariusza ale najwyższy czas na stabilizację, dajmy mu pracować w spokoju jak najdłużej. W przeszłości przerabialiśmy wymiany trenerów i jak to się zwykle kończyło wszyscy wiemy. Liczę, że tym meczem się przełamali i w piątek zagrają równie dobrze jak z Piastem tylko skuteczniej.
P.S. Szkoda, że albańca wywalili z cwelki bo wynik mógłby być ciekawy
