Wyświetl pojedynczy post
Herbi1303
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1098
Stary 19.09.2016, 09:17
Również nie jestem zwolennikiem Dariusza ale najwyższy czas na stabilizację, dajmy mu pracować w spokoju jak najdłużej. W przeszłości przerabialiśmy wymiany trenerów i jak to się zwykle kończyło wszyscy wiemy. Liczę, że tym meczem się przełamali i w piątek zagrają równie dobrze jak z Piastem tylko skuteczniej.

P.S. Szkoda, że albańca wywalili z cwelki bo wynik mógłby być ciekawy
Odpowiedz cytując