|
A ja cieszę się, że trener za którego kryzys się rozpoczął może próbować wyprowadzić drużynę z niego. Zwłaszcza że widać poprawę w grze, bo w meczu z Jagiellonią mogliśmy nawet wywieźć remis.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|