Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12549
Stary 18.09.2016, 22:17
Tobi1906 napisał(a):Wyświetl post
Od wczoraj 400 biletów w 24 h jutro jedziemy z mobilizacją

Tysiąc codziennie?
Żartujesz sobie? To by oznaczało że na meczu z Legią będzie koło 12tys... powinno pęknąć przynajmniej 23!
Odpowiedz cytując