Jay jay napisał(a):

|
W zadnym wypadku. Silna Wisla Krakow to silna polska pilka klubowa bo kogo wy sobie wyobrazacie na dluzsza mete zamiast tego klubu w europejskich pucharach? Lechia? Jagiellonia? Cracovia? Naprawde trzeba wyjac glowe z piasku i zaczac grac agresywnie i walczyc o pieniadze z Uefy za gre w lidze europy. Wlasciciele powinni miec na wzgledzie to ze musza zbudowac podstawy do silnego klubu, ktory bedzie reprezentowal nasz kraj w europie. Rok w rok.
|
Tak, na ten moment to są kluby silniejsze kadrowo i stabilniejsze finansowo i strukturalnie, wiec obiektywnie to te drużyny (no poza obrzezanymi) łatwiej jest mi wyobrazić sobie walczące o puchary.
Mecz oglądałem chory z pozycji leżącej i to co rzuciło mi się w oczy, to walka chłopaków i w końcu dobry doping, a radość Wdowczyka po bramce była dopełnieniem udanego spotkania.