Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 18.09.2016, 18:57
Fuks napisał(a):Wyświetl post
A Szmatuła jak dla mnie to rzucał się pod publiczkę, co najmniej połowę interwencji to mógł złapać w zęby, a rzucał się spektakularnie nie wiadomo po co.
Strzały rzeczywiście były blisko środka bramki ale trzeba uczciwie wspomnieć, że piłka była bardzo śliska. Nie łapie się groźnych strzałów w takich warunkach.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując