Wyświetl pojedynczy post
regan
Senior Member
 
Od: 05.2004
Skąd: Krakow

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1088
Stary 18.09.2016, 18:39
Ku... dac mu Stilica i to bedzie hulac coraz lepiej. W tym momencie nie ma kto rozgrywać, brakuje wylieszczonych podań, pasowaloby dac Wdowczykowi taki komfort pracy jak Stilic
Tylko Wisła!
Odpowiedz cytując