|
O niczym bardziej teraz nie marzę niż pokonanie Mistrza Polski, Zdobywcy Pucharu Polski, Pierwszego od 21 lat Reprezentanta Polski w ELITARNEJ Lidze Mistrzów, Dumę Azji, Córę Elit, Najlepszy Klub w Historii,Wyprzedzająca Epokę, arcybogatą Ległę Warszawa, przez "żenująco słabą", "zmierzającą ku spadkowi", "skompromitowaną", "słabą", "biedną", "stetryczałą i żyjącą wspomnieniami" krakowską Wisłę.
|