Ogryzek napisał(a):

Jay jay - jesteś prowokator czy idiota? Zbyt krótko jesteś na forum żeby cie brać na poważnie. Nie znam cię ale piszesz jak śmierdzący parch który chce mieć ubaw z Wisły. Może od razu powinniśmy grać o LM?
Realnie możemy powalczyć co najwyżej o górną 8 ale pod warunkiem że nauczymy się ciułać punkty jak właśnie taka Termalica. Zbyt dużo energii kosztują takie mecze jak z Piastem żeby liczyć że co kolejkę będziemy tak grać. Trzeba umieć wygrywać w bardziej ekonomicznym stylu - zwłaszcza jak się nie ma jakości z przodu.
Bardzo cieszy wynik, cieszy gra. Ale tak jak napisałem wcześniej - wolę wygrane z tzw "dupy" jak Termalica ale seryjnie niż epickie batalie jak z Piastem wczoraj od czasu do czasu.
|
W zadnym wypadku. Silna Wisla Krakow to silna polska pilka klubowa bo kogo wy sobie wyobrazacie na dluzsza mete zamiast tego klubu w europejskich pucharach? Lechia? Jagiellonia? Cracovia? Naprawde trzeba wyjac glowe z piasku i zaczac grac agresywnie i walczyc o pieniadze z Uefy za gre w lidze europy. Wlasciciele powinni miec na wzgledzie to ze musza zbudowac podstawy do silnego klubu, ktory bedzie reprezentowal nasz kraj w europie. Rok w rok.